Турбосолярій Mega Sun в Салоні краси Юната

Побутує безліч думок про те, що таке турбосолярій. Одні впевнені, що «турбосолярій» - це такий вид солярію, де бронзовий загар з'являється за один сеанс, інші вважають, що «турбо» - це просто вертикальний солярій. Насправді слово «турбо» позначає якісно нову систему подачі охолодження в солярії, через що потужність даної системи дозволяє йому працювати безупинно значну кількість часу без ризику перегріву. Вентиляційна система в турбосолярії відрізняється новим рівнем потужності.

Плюси турбосолярію у Львові:

  • антистресовий ефект
  • синтез меланіну
  • вироблення вітаміну D3
  • профілактику захворювань шкіри

Синтез меланіну призводить до салонної засмаги, що дозволяє підвищити захист від впливу сонячних променів майже вдвічі. Тому дерматологи рекомендують перед відвідинами курортних країн сходити в солярій у Львові. Недостача меланіну впливає і на депресивні стани людини, саме з цим пов'язаний антистресовий ефект солярію.

Інсоляція збільшує вироблення серотоніну, відомого як гормон радості. Брак серотоніну приводить до мігреней, безсоння, пригніченого стану. Вертикальний турбосолярій здатний привести до норми не тільки вироблення серотоніну і мелоніну, а й інших вітамінів. Вітамін D, який виробляється в процесі солярних процедур, впливає на кісткову систему, допомагає покращити обмін речовин в організмі та піднімає імунітет.

Отже, турбосолярій володіє потужною системою охолодження та вентиляції, що знижує ризик появи опіків та є безпечнішим, у порівнянні з іншими видами соляріїв.

Деталі за телефонами (068)004-45-68, (032)221-11-22